Pracownia USG

Pracowania diagnostyczna wyposażona w wysokiej jakości aparaturę, umożliwia wykonanie kompleksowych badań diagnostycznych USG. Świadczymy usługi dla dzieci i dorosłych.

USG pozwala na wczesną i nieinwazyjną diagnostykę procesów chorobowych i zwyrodnieniowych narządów oraz tkanek.

Sprawdź jak przygotować się do badania USG jamy brzusznej - kliknij
Sprawdź jak przygotować się do badania USG narządów miednicy małej - kliknij

Pozostałe badania USG nie wymagają odrębnego przygotowania.

Poznaj naszych lekarzy

Lek. med. Anna Kwiatkowska-Mazurek

Specjalista radiologii, szczególnie w zakresie diagnostyki USGLek med. Anna Kwiatkowska-Mazurek jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada bogate doświadczenie zawodowe z zakresu diagnostyki obrazowej. Już podczas studiów odbywała liczne praktyki m.in. w: SP CSK im. Prof. Kornela Gibińskiego SUM w Katowicach, jak również była członkiem w Studenckich Stowarzyszeniach Naukowych. Lek. Med. Anna Kwiatkowska-Mazurek swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Centrum Pediatrii w Sosnowcu, Centrum Zdrowia Kobiet w Katowicach, jak również w Szpitalu Chorób Płuc w Siewierzu i Katowicach oraz innych wiodących placówkach medycznych.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe, uczestnicząc w kursach specjalistycznych, między innymi z zakresu diagnostyki obrazowej piersi, diagnostyki obrazowej serca, czy diagnostyki obrazowej układu mięśniowo-szkieletowego. Jest autorką wielu prac naukowych.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line
↓