Chirurg

Poradnia Chirurgiczna w Centrum Medycznym BetaMed w Chorzowie świadczy usługi z zakresu chirurgii, m.in.:

W naszej placówce usuwanie żylaków przeprowadzamy Metodą Varadyego (miniflebektomia), uznawaną za jedną z najskuteczniejszych metod w leczeniu tego typu dolegliwości. W przypadku zaistnienia konieczności również z wykorzystaniem nowoczesnych laserów, uważanych za najlepsze w swojej klasie.

Metoda Varadyego wykorzystywana jest do usuwania żylaków w różnym stopniu zaawansowania i różnych lokalizacjach. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Miniflebektomia, czyli szydełkowanie żył jest zabiegiem komfortowym dla Pacjenta, bowiem podczas jego przeprowadzania chirurg uzyskuje niewielki dostęp do zmienionych chorobowo naczyń, w związku z czym zazwyczaj nie ma konieczności szycia. Poradnia chirurgiczna zapewnia kompleksowe leczenie aż do efektu satysfakcjonującego Pacjenta. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o tym zabiegu.

Usuwanie zmian (kaszaków, tłuszczaków) w Centrum Medycznym BetaMed odbywa się tzw. metodą „Dziurki od klucza”, która polega na usuwaniu ich bez konieczności dokonywania rozległego, często szpecącego nacięcia skóry oraz zakładania licznych szwów. Wykonywana jest ingerencja o znacznie mniejszej średnicy, niż sama zmiana i precyzyjne wycięcie zmiany. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Zadzwoń i umów wizytę:
☎️ 32 420 29 00
📱 519 308 200


Zapoznaj się z informacjami dla pacjenta poddającego się zabiegowi usunięcia żylaków kończyn dolnych - KLIKNIJ

Pobierz zgodę na zabieg operacyjny - KLIKNIJ

Poznaj naszych lekarzy

Dr n. med. Agata Anna Biedulska

Specjalista zdrowia publicznego, chirurg dziecięcy


Dr n. med. Agata Biedulska jest chirurgiem dziecięcym z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu najczęstszych wad rozwojowych u dzieci - przepuklina, wnętrostwo, wodniak, stulejka. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty II stopnia z zakresu chirurgii dziecięcej. Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej na Wydziale Lekarskim w Zabrzu. Swoją wiedzę zdobywała nie tylko w trakcie pracy w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Zabrzu ale również w trakcie staży zagranicznych - Columbia University Medical School w Nowym Yorku, Northwestern University w Chicago oraz University College Galway w Irlandii.

Specjalizuje się w zabiegach małoinwazyjnych, laparoskopowych u dzieci i młodzieży - laparoskopowe usunięcia wyrostka robaczkowego, pęcherzyka żółciowego, torbieli jajników, usunięcie żylaków powrózka nasiennego, śledziony, refluks żołądkowo-przełykowy, czy też laparoskopia diagnostyczna w przypadku przewlekłych dolegliwości bólowych brzucha. Do grona zabiegów laparoskopowych w ostatnim czasie dołączył też zabieg operacji przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową PIRS (Percutaneus Internal Ring Suture). Zajmuje się również ortopedią dziecięcą, w tym leczeniem wad wrodzonych układu kostnego, wad postawy-płaskostopie, stopy płasko-koślawe, skolioza, wady stawu kolanowego z kwalifikacją do artroskopii włącznie, wady klatki piersiowej.

Zadzwoń i umów wizytę:☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Rejestracja on-line
ZNANAY LEKARZ - umów wizytę i sprawdź opinie