Chirurg

Poradnia Chirurgiczna w Centrum Medycznym BetaMed w Chorzowie świadczy usługi z zakresu chirurgii, m.in.:

W naszej placówce usuwanie żylaków przeprowadzamy Metodą Varadyego (miniflebektomia), uznawaną za jedną z najskuteczniejszych metod w leczeniu tego typu dolegliwości. W przypadku zaistnienia konieczności również z wykorzystaniem nowoczesnych laserów, uważanych za najlepsze w swojej klasie.

Metoda Varadyego wykorzystywana jest do usuwania żylaków w różnym stopniu zaawansowania i różnych lokalizacjach. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Miniflebektomia, czyli szydełkowanie żył jest zabiegiem komfortowym dla Pacjenta, bowiem podczas jego przeprowadzania chirurg uzyskuje niewielki dostęp do zmienionych chorobowo naczyń, w związku z czym zazwyczaj nie ma konieczności szycia. Poradnia chirurgiczna zapewnia kompleksowe leczenie aż do efektu satysfakcjonującego Pacjenta. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o tym zabiegu.

Usuwanie zmian (kaszaków, tłuszczaków) w Centrum Medycznym BetaMed odbywa się tzw. metodą „Dziurki od klucza”, która polega na usuwaniu ich bez konieczności dokonywania rozległego, często szpecącego nacięcia skóry oraz zakładania licznych szwów. Wykonywana jest ingerencja o znacznie mniejszej średnicy, niż sama zmiana i precyzyjne wycięcie zmiany. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zapoznaj się z informacjami dla pacjenta poddającego się zabiegowi usunięcia żylaków kończyn dolnych - KLIKNIJ

Pobierz zgodę na zabieg operacyjny - KLIKNIJ

Poznaj naszych lekarzy

Lek. Bolesław Gębarski

Specjalista zdrowia publicznego, chirurg


Lekarz Bolesław Gębarski jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskał w 1999 roku. Pracę rozpoczął w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym jako lekarz w zespołach wyjazdowych. Od 1997 roku pracował na oddziale chirurgii naczyń oraz w poradni naczyniowej, a następnie również w znanych prywatnych klinikach chirurgicznych.

Wykonuje zabiegi z zastosowaniem precyzyjnych technik dzięki czemu blizny po zabiegach są najmniejsze z możliwych, a często po niedługim czasie stają się praktycznie niewidoczne. Specjalizuje się w usuwaniu zmian tkanki podskórnej (takich jak kaszaki, tłuszczaki) w różnych okolicach ciała oraz miniflebektomii - operowaniu żylaków z mikro nacięć, co daje doskonały i trwały efekt kosmetyczny.

Uczestniczył w licznych kongresach i zjazdach chirurgicznych. W roku 2018 uzyskał tytuł specjalisty zdrowia publicznego. Jest lekarzem doświadczonym i otwartym na potrzeby pacjenta.

Zadzwoń i umów wizytę:☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Rejestracja on-line