Chirurg

Poradnia Chirurgiczna w Centrum Medycznym BetaMed świadczy usługi z zakresu chirurgii, m.in.:

  • konsultacji lekarskiej
  • usuwania żylaków w różnym stopniu zaawansowania i w różnych lokalizacjach (miniflebektomia)
  • usuwania drobnych zmian skórnych i podskórnych takich, jak guzki, tłuszczaki, kaszaki wszelkich okolic ciała; w razie konieczności wraz z badaniem histopatologicznym
  • zapewnienia kompleksowego wsparcia całego procesu leczenia
W naszej placówce usuwanie żylaków przeprowadzamy Metodą Varadyego (miniflebektomia), uznawaną za jedną z najskuteczniejszych metod w leczeniu tego typu dolegliwości. W przypadku zaistnienia konieczności również z wykorzystaniem nowoczesnych laserów, uważanych za najlepsze w swojej klasie.

Metoda Varadyego wykorzystywana jest do usuwania żylaków w różnym stopniu zaawansowania i różnych lokalizacjach. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Miniflebektomia, czyli szydełkowanie żył jest zabiegiem komfortowym dla Pacjenta, bowiem podczas jego przeprowadzania chirurg uzyskuje niewielki dostęp do zmienionych chorobowo naczyń, w związku z czym zazwyczaj nie ma konieczności szycia. Poradnia chirurgiczna zapewnia kompleksowe leczenie aż do efektu satysfakcjonującego Pacjenta.

Usuwanie zmian (kaszaków, tłuszczaków) w Centrum Medycznym BetaMed odbywa się tzw. metodą „Dziurki od klucza”, która polega na usuwaniu ich bez konieczności dokonywania rozległego, często szpecącego nacięcia skóry oraz zakładania licznych szwów. Wykonywana jest ingerencja o znacznie mniejszej średnicy, niż sama zmiana i precyzyjne wycięcie zmiany. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zapoznaj się z informacjami dla pacjenta poddającego się zabiegowi usunięcia żylaków kończyn dolnych - KLIKNIJ

Pobierz zgodę na zabieg operacyjny - KLIKNIJ

Poznaj naszych lekarzy

dr n.med. Aleksandra Fedorowska

Specjalista z zakresu chirurgii
Zadzwoń i umów wizytę:☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line

Lek. Bolesław Gębarski

Specjalista zdrowia publicznego, chirurg
Zadzwoń i umów wizytę:☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line

↓