Kardiolog

Poradnia Kardiologiczna w Centrum Medycznym BetaMed w Chorzowie świadczy usługi z zakresu konsultacji kardiologicznych oraz badań diagnostycznych. Kompleksowa diagnostyka pozwala na wczesne wykrycie chorób i wad serca, w tym między innymi: choroby wieńcowej, zaburzeń rytmu serca, nadciśnienia tętniczego, a także schorzeń układu krążenia związanych z wiekiem pacjenta.

Choroby serca to najczęstsza przyczyna zgonów. Wczesne wykrycie nieprawidłowości pozwala na wdrożenie odpowiedniego leczenia. Na wizytę u naszych lekarzy kardiologów zapraszamy nie tylko pacjentów zaniepokojonych swoim stanem zdrowia, ale także pacjentów obciążanych wywiadem rodzinnym. W chorobach układu sercowo-naczyniowego profilaktyka jest niezwykle istotna.

Nasza poradnia kardiologiczna świadczy usługi z zakresu:

  • konsultacji kardiologicznych
  • badań UKG serca (echo serca)
  • badań EKG
  • holter ciśnieniowy
  • holter EKG
  • test wysiłkowy

Zadzwoń i umów wizytę:

☎️ 32 708 76 32

Poznaj naszych lekarzy

Lek. Barbara Wilk

Specjalista z zakresu kardiologii oraz dziedziny chorób wewnętrznych


Lek. Barbara Wilk jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Swoje doświadczenie zdobywała przez lata, pracując na stanowisku starszego asystenta na Oddziałach Kardiologicznych oraz na Oddziałach Chorób Wewnętrznych.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe z zakresu interny oraz kardiologii, uczestnicząc w specjalistycznych kursach, między innymi z zakresu diagnostyki obrazowej serca, gastroenterologii, USG jamy brzusznej i tarczycy czy badań EKG metodą Holtera.

Zadzwoń i umów wizytę:

☎️ 32 708 76 32

Rejestracja on-line