Lekarz rehabilitacji

Poradnia Fizjoterapeutyczna w Centrum Medycznym BetaMed w Chorzowie zajmuje się rehabilitacją nabytych, a także wrodzonych schorzeń narządu ruchu.

Zakres świadczeń w ramach poradni rehabilitacyjnej obejmuje:

  • diagnozowanie i leczenie schorzeń
  • wydanie zaleceń terapeutycznych
  • kierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne
  • wypisanie recept
  • wypisanie wniosków na zaopatrzenie ortopedyczne

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Poznaj naszych lekarzy

Lek. Agnieszka Wasilewska

Specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej


Lek. Agnieszka Wasilewska jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim w Zabrzu. Aktualnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji „Repty” im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach.

Staż podyplomowy ukończyła w Szpitalu Miejskim w Zabrzu - Biskupicach. W ramach specjalizacji uczestniczy w różnego rodzaju kursach szkoleniowych z zakresu rehabilitacji ogólnoustrojowej.


Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line

Lek. Krzysztof Gnatowski

Ortopeda - traumatolog, specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej


Lek. Krzysztof Gnatowski jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu a także rehabilitacji medycznej.

Wieloletnie doświadczenie zdobywał pracując na stanowisku asystenta Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii 106 Szpitala Wojskowego w Gliwicach. Jednocześnie pełnił również funkcję Kierownika Poradni Rehabilitacyjnej w tamtejszym szpitalu. Dodatkowo pracuje na stanowisku orzecznika Terenowej Wojskowej Komisji Lekarskiej. Stale poszerza swoją widzę poprzez uczestnictwo w licznych specjalistycznych kursach i szkoleniach, zarówno z zakresu rehabilitacji, jak i ortopedii. Przyjmuje w ramach umowy NFZ (ze skierowaniem) bądź prywatnie.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line