O nas

BetaMed S.A. istnieje na rynku od 19 lat, zatrudnia ok. 3000 pracowników – swoją działalność realizuje w ramach 91 filii na terenie 11 województw oraz w wielospecjalistycznym centrum medycznym w Chorzowie. Spółka jest największą firmą medyczną w Polsce świadczącą usługi z zakresu opieki domowej i stacjonarnej.

Nowoczesny budynek wielospecjalistycznego centrum medycznego w Chorzowie został uruchomiony w 2014 roku. Naszym pacjentom zapewniamy opiekę lekarza rodzinnego (w ramach umowy z NFZ) oraz porady lekarzy specjalistów (usługi komercyjne). Placówka posiada w pełni wyposażoną pracownię diagnostyki obrazowej – USG, RTG oraz pracownie endoskopii, gdzie wykonujemy gastroskopię bezstresową i kolonoskopię. Gabinety wyposażone w wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny – przystosowane są do fizjoterapii, regeneracji i aktywnego wypoczynku osób w każdym wieku. Doświadczeni fizjoterapeuci służą pomocą w kwestii doboru optymalnego planu rehabilitacji.

BetaMed S.A. oferuje pobyty dzienne i całodobowe dla seniorów. Nasi pensjonariusze korzystają z codziennych zajęć aktywizacyjnych – rehabilitacji, zajęć manualnych i licznych dodatkowych atrakcji – spotkań o tematyce zdrowotnej, dancingi i wydarzenia kulturalne. Seniorzy i odwiedzający ich goście, mogą korzystać z ogródka i skweru przyległego do budynku.

Świadczymy opiekę stacjonarną i domową nad pacjentami z niewydolnością oddechową, którzy nie wymagają hospitalizacji na oddziałach intensywnej terapii, lecz wymagają stosowania ciągłej terapii oddechowej przy pomocy respiratora. Usługę realizujemy w ramach Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla pacjentów dorosłych, Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla dzieci i młodzieży oraz komercyjnych pobytów opiekuńczo-leczniczych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odwiedź naszą placówkę! – chętnie odpowiemy na Twoje pytania!


Skontaktuj się z nami – napisz lub zadzwoń

☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200