Air Liquide

2000000

pacjentów otoczonych opieką w domach na całym świecie

20000

szpitali i klinik obsługiwanych na całym świecie

BetaMed S.A. od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare — światowego lidera w dziedzinie gazów medycznych i domowej opieki zdrowotnej. Air Liquide Healthcare wchodzi w skład grupy Air Liquide. Zapoznaj się z historią i działaniami Air Liquide w Polsce.


Historia o Air Liquide w Polsce


Grupa Air Liquide rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku i od tego czasu stworzyła silny potencjał przemysłowy i usługowy. Wraz z ponad 800 pracownikami w Polsce stali się głównym dostawcą dla wybranych rynków, obejmujących branżę metalową, motoryzacyjną, elektroniczną, spożywczą, chemiczną, laboratoryjną oraz w zakresie opieki zdrowotnej. W znacznym stopniu opierają swoje kompetencje i technologie na zasobach Grupy Air Liquide, która jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia.


Ambicja Air Liquide


Osiągnąć pozycję lidera w ich biznesie, zapewnić zrównoważony rozwój w perspektywie długoterminowej, działać odpowiedzialnie oraz być Partnerem z Wyboru dla ich klientów i pacjentów. Aby zrealizować ambicję, stawiają sobie trzy główne cele:

  • być liderem w obsłudze klientów i pacjentów,
  • być liderem w ich branży,
  • być liderem innowacji.


Filozofia


Ich filozofią jest dostarczanie rozwiązań globalnych, zaczynając od wsparcia w fazie projektowania zakładu i pomocy w uzyskaniu wymaganych przez prawo zezwoleń. Ich celem jest dostarczenie rozwiązań zapewniających maksymalne bezpieczeństwo, jakość i niezawodność dostaw. Kliencie i pacjenci mogą polegać na wykształconym i doświadczonym personelu, zorientowanym na stałe zapewnianie najlepszych rezultatów. Dynamizm i kompetencja tych ludzi w połączeniu z bogatą gamą technologii oferowanych przez Grupę stanowią podstawę dla zapewnienia najlepszej efektywności w długiej perspektywie czasu.


Społeczna odpowiedzialność biznesu


Air Liquide Polska wspiera inicjatywy, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa wśród lokalnej społeczności. Bliskie im są szczególnie wszystkie zagadnienia związane z budowaniem świadomości ludzi na temat potencjalnych zagrożeń związanych z czynnościami dnia codziennego czy pobytem na urlopie. W 2015 roku sfinansowali zakup specjalistycznego sprzętu ratowniczego na potrzeby górskich służb ratowniczych. Zorganizowali również, we współpracy z tymi służbami, szkolenia dla pracowników Firmy dotyczące bezpiecznego zachowania w górach podczas wycieczek lub wypraw na narty.