Stomatolog

Gabinet stomatologiczny w Centrum Medycznym BetaMed w Chorzowie świadczy profesjonalne usługi stomatologiczne dla osób dorosłych i dla dzieci. Nasz wykwalifikowany personel dba o komfort każdego pacjenta.

W naszym gabinecie stomatologicznym dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala na dokładne zdiagnozowanie konkretnego problemu i jego późniejsze leczenie.

Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej. Każdego małego pacjenta obdarzamy serdecznym uśmiechem i przyjaznym nastawieniem. Centrum Medyczne BetaMed jest przystosowane, aby bezstresowo leczyć najmłodszych pacjentów.

Naszym pacjentom świadczymy usługi z zakresu:

  • stomatologii zachowawczej
  • stomatologii dziecięcej
  • protetyki
  • endodoncji
  • profilaktyki próchnicy i leczenia chorób przyzębia
  • chirurgii


Zadzwoń i umów wizytę:

☎️ 32 420 29 00
📱 530 555 988

Poznaj naszych lekarzy

Lek. Katarzyna Wrzeszcz

Stomatolog


Lek. Katarzyna Wrzeszcz jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej, dyplom lekarza stomatologa uzyskała w roku 2002. Staż podyplomowy odbyła w Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym im. Prof. Meissnera w Katowicach. W kolejnych latach zdobywała doświadczenie zawodowe w Centrum Stomatologii w Rudzie Śląskiej, Bytomiu i Strzyżowicach.

Swoją wiedzę stale poszerza na licznych kursach i szkoleniach tak, aby swoim Pacjentom zapewnić skuteczne, komfortowe i bezstresowe leczenie, z wykorzystaniem nowoczesnych technik i materiałów stomatologicznych. Największą satysfakcję czerpie z zadowolenia i uśmiechu swoich Pacjentów. Dzięki pogodnemu nastawieniu i indywidualnemu podejściu jest szczególnie lubiana przez małych Pacjentów.

Lekarz Katarzyna Wrzeszcz specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, protetyce i chirurgii.

Zadzwoń i umów wizytę:

☎️ 32 420 29 00

📱 530 555 988

Rejestracja on-line