Lekarz Rodzinny, Internista, Pediatra (NFZ)

Nowo otwarta Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Centrum Medycznym BetaMed świadczy usługi w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Naszym pacjentom zapewniamy:

  • krótkie terminy realizacji wizyt
  • szybką, telefoniczną rejestrację
  • zapisy na umówioną godzinę, bez kolejek
  • nowoczesne wnętrza zarówno dla dorosłych jak i dzieci
  • zniżki na prywatne usługi lekarzy specjalistów dla pacjentów POZ
  • rehabilitację w ramach NFZ
  • bezpłatny parking dla pacjentów bezpośrednio przy placówce oraz darmowe Wi-Fi
  • łatwy dojazd do placówki środkami komunikacji miejskiej

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Deklaracja wyboru lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej - POBIERZ

Deklaracja wyboru Pielęgniarki Środowiskowej - POBIERZ

Poznaj naszych lekarzy

Lek. Lucja Halabowska

Pediatra


Lek. Lucja Halabowska ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Posiada specjalizację z pediatrii.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wielu przychodniach specjalistycznych. Ukończyła kursy leczenia infekcji górnych dróg oddechowych. W swojej codziennej pracy kieruje się troską o zdrowie i dobro każdego małego pacjenta.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Rejestracja on-line


Lek. Anna Czuber

Specjalista medycyny rodzinnej
Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200Rejestracja on-line


Lek. Agata Ciesielska - Kondys

Lekarz chorób wewnętrznych, Specjalista Medycyny Pracy, Internista


Lek. Agata Ciesielska - Kondys jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, na Wydziale Lekarskim w Zabrzu. Posiada I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych oraz II stopień z medycyny pracy. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w Ochronie Zdrowia.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując między innymi, jako Kierownik Poradni Medycyny Pracy w SPZOZ MSWiA w Katowicach im. sierżanta Grzegorza Załogi oraz, jako Lekarz Ośrodka Ostrych Zatruć w Instytucie Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu.

Lek. Agata Ciesielska-Kondys uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach specjalizacyjnych między innymi z zakresu badań kierowców, pracowników ochrony, pracowników narażonych ma promieniowanie jonizujące, pozwoleń na broń czy badań dla płetwonurków.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200Rejestracja on-line


Lek. Agata Kuźnar

Specjalista medycyny rodzinnej
Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200Rejestracja on-line


Lek. Katarzyna Piwowarczuk

Specjalista medycyny rodzinnej, Specjalista Medycyny Pracy


Lek. Katarzyna Piwowarczuk jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada I stopień specjalizacji z Medycyny Pracy i II stopień specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe Prawo w Ochronie Zdrowia oraz Dietetyka i praktyka planowania żywienia.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako lekarz w Szpitalu nr. 6 w Katowicach, w Szpitalu im. Rydygiera w Katowicach oraz jako lekarz Medycyny Pracy i lekarz Medycyny Rodzinnej w Starochorzowskiej Fundacji Zdrowia, NZOZ Alfamed w Siemianowicach Śląskich, Epione w Katowicach .

Ukończyła kursy specjalizacyjne i posiada uprawnienia do badań profilaktycznych pracowników, badań osób narażonych na promieniowanie jonizujące, badań osób ubiegających się o pozwolenie na broń, a także badań lekarskich kierowców.
Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach w zakresie Medycyny Pracy i Medycyny Rodzinnej.


Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200Rejestracja on-line


Lek. Klaudia Dudek

Lekarz POZ


Lek. Klaudia Dudek jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, na Wydziale Lekarskim w Zabrzu. Obecnie jest w trakcie rezydentury z medycyny rodzinnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając staże między innymi w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Katowicach, Centrum Urazowym w Sosnowcu, Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Bierze udział w licznych konferencjach poświęconych medycynie rodzinnej, chorobom wewnętrznym, pediatrii oraz kursach doskonalących organizowanych przez Śląską Izbę Lekarską. Interesuje się ultrasonografią jamy brzusznej, szyi i tarczycy, posiada certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów m.in. w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w Zamościu.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200Rejestracja on-line