Psycholog

Poradnia Psychologiczna w Centrum Medycznym BetaMed świadczy usługi z zakresu kompleksowej pomocy psychologicznej. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego problemu, przyjazne wsparcie oraz pełną dyskrecję. Na pierwszym miejscu stawiamy komfort pacjenta.

Naszym pacjentom oferujemy:

  • pomoc psychologiczną
  • porady psychologiczne
  • podstawową diagnozę psychologiczną (psychologiczna ocena stanu psychicznego)
  • interwencję w kryzysie
  • terapię psychologiczną o charakterze wspierającym

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Poznaj nasz zespół

mgr Kamil Kos

Psycholog


Jest absolwentem jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS w Katowicach na kierunku psychologia w specjalności psychologia kliniczna oraz licencjonowany psycholog transportu. Na co dzień piastuje stanowisko psychologa na oddziałach ZOL, w przychodni psychologicznej oraz w medycynie pracy w BetaMed S.A. w Chorzowie.

Pracował również jako wychowawca młodzieżowy w Stowarzyszeniu Świętego Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej. Swój warsztat psychologiczny realizuje jako diagnosta, prowadząc terapię wspierającą, pomoc w kryzysie oraz poradnictwo psychologiczne. Prócz swoich zainteresowań klinicznych swoje prace badawcze poświęca również tematyce psychologii społecznej.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line

mgr Aneta Kozłowska

Psycholog


Psycholog upoważniony do badań psychologicznych osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń, psycholog transportu.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line

↓