Neurolog

Neurologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się schorzeniami ośrodkowego układu nerwowego i obwodowego układu nerwowego. W Centrum Medycznym BetaMed S.A otaczamy opieką pacjentów ze stwardnieniem rozsianym i chorobami otępiennymi.

Świadczymy usługi z zakresu konsultacji neurologicznych, leczymy m.in.:

  • bóle głowy: migrenowe, naczyniopochodne, klastrowe, hemikranie
  • zawroty głowy
  • utraty przytomności, omdlenia
  • bóle kręgosłupa odcinka: szyjnego, piersiowego i lędźwiowego
  • neuralgie: nerwu trójdzielnego oraz neuralgia międzyżebrowa
  • leczenie polineuropatii
  • leczenie padaczki oraz udarów mózgu

Zadzwoń i umów wizytę:☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Poznaj naszych lekarzy

Lek. Joanna Nowak

Specjalista z zakresu neurologiiLek. Joanna Nowak jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. pracując na Oddziale Neurologii w Szpitalu Specjalistycznym Nr 1 w Bytomiu oraz Szpitalu Miejskim w Sosnowcu. Pracowała w Poradni Neurologicznej w Sosnowcu oraz Przyszpitalnej Poradni Leczenia Padaczki, jak również zajmowała się opisywaniem badań EEG.

Uczestniczyła w szkoleniach z zakresu uśmierzania bólu pooperacyjnego i starzenia się oraz uzyskała liczne certyfikaty z dziedziny neurologii. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach i szkoleniach naukowych.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line

Lek. Ilona Palka - Kisielowska

Specjalista z zakresu neurologii, balneologii i medycyny fizykalnejLek. Ilona Palka - Kisielowska jest absolwentką Wrocławskiej Akademii Medycznej. Po okresie stażu rozpoczęła pracę na oddziale neurologii Szpitala Kolejowego w Katowicach, gdzie uzyskała tytuł specjalisty I i II stopnia w zakresie neurologii. Jest także specjalistą w zakresie balneologii i medycyny fizykalnej.

Obecnie prowadzi badania kliniczne związane z wprowadzeniem nowych metod leczenia w różnych schorzeniach neurologicznych.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line

↓