Neurolog

Neurologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się schorzeniami ośrodkowego układu nerwowego i obwodowego układu nerwowego. W Centrum Medycznym BetaMed S.A w Chorzowie otaczamy opieką pacjentów ze stwardnieniem rozsianym i chorobami otępiennymi.

Świadczymy usługi z zakresu konsultacji neurologicznych, leczymy m.in.:

 • bóle głowy: migrenowe, naczyniopochodne, klastrowe, hemikranie
 • leczenie migreny toksyną botulinową
 • zawroty głowy oraz zaburzenia równowagi
 • choroby demielinizacyjne OUN (w tym stwardnienie rozsiane, zespół Devicka)
 • choroby neurozwyrodnieniowe (choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, zaburzenie pamięci, inne otępienia)
 • utraty przytomności, omdlenia
 • bóle kręgosłupa odcinka: szyjnego, piersiowego i lędźwiowego
 • zespoły bólowe kręgosłupa (choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, dyskopatie, przewlekłe bóle pleców)
 • neuropatię
 • porażenia nerwu twarzowego
 • padaczkę oraz inne zespoły napadowe
 • pacjentów po przebytym udarze
 • neuralgie: nerwu trójdzielnego oraz neuralgie międzyżebrową
 • polineuropatie

Zadzwoń i umów wizytę:☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Poznaj naszych lekarzy

Lek. Joanna Nowak

Specjalista z zakresu neurologii


Lek. Joanna Nowak jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. pracując na Oddziale Neurologii w Szpitalu Specjalistycznym Nr 1 w Bytomiu oraz Szpitalu Miejskim w Sosnowcu. Pracowała w Poradni Neurologicznej w Sosnowcu oraz Przyszpitalnej Poradni Leczenia Padaczki, jak również zajmowała się opisywaniem badań EEG.

Uczestniczyła w szkoleniach z zakresu uśmierzania bólu pooperacyjnego i starzenia się oraz uzyskała liczne certyfikaty z dziedziny neurologii. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach i szkoleniach naukowych.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line

Lek. Ilona Palka - Kisielowska

Specjalista z zakresu neurologii, balneologii i medycyny fizykalnej


Lek. Ilona Palka - Kisielowska jest absolwentką Wrocławskiej Akademii Medycznej. Po okresie stażu rozpoczęła pracę na oddziale neurologii Szpitala Kolejowego w Katowicach, gdzie uzyskała tytuł specjalisty I i II stopnia w zakresie neurologii. Jest także specjalistą w zakresie balneologii i medycyny fizykalnej.

Obecnie prowadzi badania kliniczne związane z wprowadzeniem nowych metod leczenia w różnych schorzeniach neurologicznych.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line

Lek. Małgorzata Szymańska

Specjalista z zakresu neurologii


Lek. Małgorzata Szymańska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Tytuł specjalisty neurologa uzyskała w listopadzie 2011r. po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego z Neurologii. Od grudnia 2011 jest członkiem zespołu badaczy prowadzących międzynarodowe badania kliniczne w wielu zespołach neurologicznych.

Posiada certyfikaty z zakresu m.in. GCP, EDSS, MSFC, BBS, TUG, STR, BVMTR. Bierze udział w międzynarodowych szkoleniach i sympozjach dotyczących stwardnienia rozsianego i innych chorób układu nerwowego. Jest autorem publikacji z zakresu neurologii.

Od wielu lat zdobywa doświadczenie w leczeniu pacjentów ze stwardnieniem rozsianym. Posiada także certyfikaty z cyklu szkoleń leczenia migreny przewlekłej oraz spastyczności poudarowej i dystonii toksyną botulinową. Dodatkowo posiada certyfikaty poświadczające uprawnienia do badania USG mięśni, stawów i nerwów obwodowych.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line