Laryngolog
W naszej poradni laryngologicznej świadczymy usługi z zakresu konsultacji laryngologicznych dla dzieci i dorosłych, w tym rozpoznania, różnicowania oraz leczenia chorób gardła, nosa, krtani i uszu. Podejmujemy również działania na rzecz promocji zdrowia oraz zapobiegania chorobom uszu, gardła, a także górnych dróg oddechowych.

Świadczymy usługi z zakresu m.in.:
  • prowadzenia kwalifikacji do zabiegów laryngologicznych w tym: (operacji migdałka gardłowego, migdałków podniebiennych, zatok obocznych nosa, a także kwalifikacji zabiegów naprawczych przegrody nosa)
  • wideoskopii w zakresie jamy nosowej, gardła oraz krtani
  • prowadzenia diagnostyki niedosłuchu u dorosłych i dzieci w tym: badań audiometrycznych.


  • Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Poznaj naszych lekarzy

dr n. med. Robert Matyja

Specjalista z zakresu otolaryngologii
Biegły, doświadczony operator w zakresie adenotomiiLek. med. Robert Matyja jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie uzyskał specjalizację I i II stopnia z zakresu otolaryngologii. Ukończył również studia doktoranckie na Wojskowym Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. piastując stanowisko asystenta Oddziału Laryngologii Szpitala Miejskiego w Czeladzi, pracując jako chirurg laryngolog Oddziału Chirurgii Krótkoterminowej w Bytomiu, jak również konsultant, chirurg laryngolog Oddziału Chirurgii Krótkoterminowej „ALFAMED” w Czeladzi. Ponadto pracował jako konsultant, chirurg Oddziału Chirurgii Krótkoterminowej w zakresie laryngologii „MEDISANA” w Katowicach, konsultant, chirurg Oddziału Chirurgii Krótkoterminowej w zakresie Laryngologii „NOVAMED” w Żorach. Piastował stanowisko chirurga Oddziału Laryngologii “NEFROLUX” w Siemianowicach Śląskich.

Lek. med. Robert Matyja jest specjalistą z zakresu otolaryngologii, w tym: Adenotomii, tonsillektomii, septoplastyki oraz plastyki korekcyjnej przegrody nosa. Wykonuje również endoskopowe operacje zatok przynosowych, tracheotomię, całkowite i częściowe zabiegi usunięcia krtani, ślinianek przyusznych i podżuchwowych oraz nastawienia zamknięte kości nosa. Interesuje się alergologią oraz medycyną morską. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach i szkoleniach naukowych.

Zadzwoń i umów wizytę: ☎️ 32 420 29 00 📱 519 308 200

Zarejestruj on-line

↓