Laryngolog

W Poradni Laryngologicznej w Centrum Medycznym BetaMed w Chorzowie świadczymy usługi z zakresu konsultacji laryngologicznych dla dzieci i dorosłych, w tym rozpoznania, różnicowania oraz leczenia chorób uszu, gardła, nosa i krtani.

Podejmujemy również działania na rzecz promocji zdrowia oraz zapobiegania chorobom uszu, gardła, a także górnych dróg oddechowych.

Wykonujemy podstawowe badania laryngologiczne takie jak: audiometria, spirometria, płukanie uszu czy przedmuchiwanie trąbek słuchowych.

Gabinet laryngologiczny świadczy usługi z zakresu m.in.:

  • prowadzenia kwalifikacji do zabiegów laryngologicznych w tym: (operacji migdałka gardłowego, migdałków podniebiennych, zatok obocznych nosa, a także kwalifikacji zabiegów naprawczych przegrody nosa)
  • prowadzenia diagnostyki niedosłuchu u dorosłych i dzieci w tym: badań audiometrycznych.
  • leczenia zapalenia ucha u dzieci i dorosłych

Zadzwoń i umów wizytę:

☎️ 32 420 29 00
📱 519 308 200

Poznaj naszych lekarzy

Lek. Jolanta Sikora

Specjalista z zakresu otolaryngologii


Lekarz Jolanta Sikora jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W zawodzie od blisko 20 lat, wieloletni ekspert i lekarz Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Na co dzień zajmuje się leczeniem zatok, uszu, krtani. Specjalizuje się w operacjach onkologicznych, głównie w zakresie nowotworów języka, gardła czy krtani, czynnie bierze udział w konsyliach onkologicznych.

Zadzwoń i umów wizytę:

☎️ 32 420 29 00

📱 519 308 200

Rejestracja on-line
ZNANAY LEKARZ - umów wizytę / sprawdź opinie

Zapraszamy klinetów z miast : Chorzów, Katowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Bytom, Siemianowice, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Ruda Śląska, Mikołów, Tychy, Jaworzno.