Dzień Bezpieczeństwa w BetaMed
Za nami kolejny Dzień Bezpieczeństwa w BetaMed. W tym roku postawiliśmy na interaktywną edukację, precyzję i integrację zespołu.
Nasi pracownicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach samoobrony, sprawdzić, jak radzą sobie z udzielaniem pierwszej pomocy w goglach VR, oraz wykazać się czujnością przy sprawdzaniu niezgodności w zakresie BHP. Nie zabrakło też emocji i zdrowej rywalizacji – w symulatorze pit-stopu zespoły ścigały się w wymianie koła na czas, z kolei przy symulatorze precyzji każdy miał świetną okazję, by sprawdzić swoją cierpliwość.
Edukujemy poprzez doświadczenie, dbając o to, by bezpieczne nawyki towarzyszyły nam każdego dnia – zarówno w pracy, jak i poza nią.
Wyświetl ten post na Instagramie

