Dzień Bezpieczeństwa w BetaMed

Za nami kolejny Dzień Bezpieczeństwa w BetaMed. W tym roku postawiliśmy na interaktywną edukację, precyzję i integrację zespołu.

Nasi pracownicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach samoobrony, sprawdzić, jak radzą sobie z udzielaniem pierwszej pomocy w goglach VR, oraz wykazać się czujnością przy sprawdzaniu niezgodności w zakresie BHP. Nie zabrakło też emocji i zdrowej rywalizacji – w symulatorze pit-stopu zespoły ścigały się w wymianie koła na czas, z kolei przy symulatorze precyzji każdy miał świetną okazję, by sprawdzić swoją cierpliwość.

Edukujemy poprzez doświadczenie, dbając o to, by bezpieczne nawyki towarzyszyły nam każdego dnia – zarówno w pracy, jak i poza nią.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez BetaMed (@betamed_sa)