Praca dla Lekarza Pediatry

Zapraszamy do współpracy Lekarza Pediatrę

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń 32 420 29 56

(od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00)

lub wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lekarz Pediatra

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków

  • udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradni dziecięcej lub w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla dzieci i młodzieży wentylowanych mechanicznie

Wymagania:

  • dyplom ukończenia uczelni medycznej
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja z pedriatrii
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z pacjentem
  • odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • pracę stałą lub dodatkową w wymiarze godzinowym (możliwość wzajemnego ustalenia formy umowy, ram współpracy i wysokości wynagrodzenia)
  • bardzo komfortowe warunki pracy (nowa, reprezentatywna placówka)
  • zagwarantowane miejsce parkingowe
  • pracę w zgranym zespole przy wsparciu administracyjnym i informatycznym

Dołącz do nas!