Praca dla Opiekunów Medycznych

Szukasz pracy jako Opiekun Medyczny?

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń 32 420 29 56

(od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00)

lub wypełnij formularz zgłoszeniowy

Opiekunom medycznym w zależności od preferencji i doświadczenia oferujemy pracę na oddziałach opiekuńczo-leczniczych dla pacjentów przewlekle chorych, pacjentów wentylowanych mechanicznie oraz dzieci i młodzieży wentylowanych mechanicznie. Dodatkowo istnieje możliwość podjęcia współpracy na świadczenie usług pielęgnacyjno-opiekuńczych bezpośrednio w domach pacjentów (usługi komercyjne).

Czym zajmują się nasi opiekunowie medyczni?

  • opieką nad pacjentami przebywającymi w warunkach lecznictwa stacjonarnego lub domowego
  • pomocą w wykonywaniu czynności higienicznych
  • wsparciem przy rehabilitacji
  • towarzyszeniem i wspieraniem podopiecznych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Co oferujemy?

  • pracę dostosowaną do dyspozycyjności – masz wybór czy chcesz pracować z nami dodatkowo czy w pełnym zakresie czasu pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę (w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji)
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku w przyjaznym zespole z dostępem do sprzętu i rozwiązań, które ułatwią Ci opiekę nad pacjentem

Dołącz do nas!

Opiekun medyczny w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa opieka i wspieranie pacjentów przebywających w warunkach lecznictwa stacjonarnego
  • pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych
  • opieka nad chorym ściśle według zaleceń lekarza
  • wsparcie podczas rehabilitacji
  • towarzyszenie i wspieranie podopiecznych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:
  • wykształcenie o profilu: opiekun medyczny
  • świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie oraz dyplom zawodowy (lub potwierdzający kwalifikacje zawodowe)
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie opiekuna
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:
  • pracę stałą w pełnym wymiarze czasu lub dodatkowe dyżury
  • umowę zlecenie z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku w przyjaznym zespole

CV prosimy przesyłać na adres praca@betamed.pl

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 420 29 56
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
www.betamed.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji przez BetaMed S.A z siedzibą w Katowicach ul. Barbary 21. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016r. poz. 922), przysługuje mi prawo do wglądu, aktualizowania i poprawiania swoich danych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.”